Termíny dodání korektur

Jsme si vědomi toho, že svůj opravený text potřebujete mít v co nejkratším možném čase. Proto uděláme vše pro to, abyste jej vždy obdrželi včas (v předem dohodnutém termínu) a v té nejvyšší kvalitě (což je pro nás standardem). Pro nás nekončí pracovní doba 17. hodinou, pracujeme večer i o víkendech. Naším cílem je především Vaše spokojenost.

Standardní doba dodání Vašeho profesionálně opraveného textu je do 24 hodin. Pokud by se jednalo o text s rozsahem větším než 20 normostran*, bude také standardní doba dodání úměrně delší, řádově počítáme 20 normostran na 1 den.


Expresní dodání

Protože naší nejvyšší preferencí je uspokojení těch nejnáročnějších klientů, jsme schopni a ochotni odevzdat práci i v expresním termínu. To znamená dříve než za 24 hodin, samozřejmě úměrně délce textu. Většinou tyto zakázky vyřizujeme obratem a Vy obdržíte svůj profesionálně opravený text řádově do několika hodin (podle délky a náročnosti textu), dle individuální domluvy. Víme, že čas je pro Vás, stejně jako pro nás, prioritou.


Kontakt

Mgr. et Mgr. Jana Sobotková
+420 737 888 411